صداقت، دقت و شهروند محوری در خبررسانی

قصر سفید: حملات تازه روسیه به اوکراین باعث افزایش نگرانی‌های سران گروه 20 خواهد شد

قصر سفید، گفته است که موج جدیدی از حملات روسیه به اوکراین، سبب افزایش نگرانی‌ها سران کشورهای گروه 20 در مورد تاثیر جنگ اوکراین بر جهان خواهد شد.

قصر سفید، گفته است که موج جدیدی از حملات روسیه به اوکراین، سبب افزایش نگرانی‌ها سران کشورهای گروه 20 در مورد تاثیر جنگ اوکراین بر جهان خواهد شد.

پیک‌آفتاب: خبرگزاری فرانسه گزارش داده که قصر سفید روز گذشته 15 نوامبر، با نشر اعلامیه‌ای از برخورد موشک‌های شلیک شده روسیه به ساختمان‌ها مسکونی در کی‌ف پایتخت اوکراین و سایر مناطق این کشور خبر داده است.

جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی قصر سفید روز گذشته به خبرنگاران گفته است: “ایالات متحده امریکا این حملات را محکوم می‌کند.”

سالیوان در ادامه افزوده است: “روسیه بار دیگر زندگی افراد را تهدید و در حال از بین بردن زیرساخت‌های حیاتی اوکراین می‌باشد.”

هم‌زمان با این حملات، سران کشورهای گروه 20 در بالی اندونیزیا، تاثیرات جنگ در اوکراین بر اقتصاد جهان، افزایش نرخ غذا، انرژی و نگرانی‌های شدید در مورد تهدید روسیه برای استفاده از تسلیحات اتمی در اوکراین را مورد بحث قرار می‌دهند.

این در حالی است که در این نشست، اندونیزیا پیشنهاد داده است که نشست گروه ۲۰ بر اقداماتی تمرکز کند که برای بهبود وضعیت اقتصادی جهان به رغم شکاف‌های عمیق ناشی از جنگ اوکراین کمک کند.

نشست گروه ۲۰ در بالی آغاز شد

             
     

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما: contactus@paikaftab.com
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x