صداقت، دقت و شهروند محوری در خبررسانی

حدود و قصاص در پروان و پکتیکا؛ 30 تن به شمول 9 زن در چاریکار و شرنه در ملا عام شلاق خوردند

دادگاه عالی امارت اسلامی با نشر اعلامیه‌ای می‌گوید که بالای 27 تن به شمول نُه زن در ولایت پروان، «مجازات تعزیری» را در ملا عام اجرا کرده است.

دادگاه عالی امارت اسلامی با نشر اعلامیه‌ای می‌گوید که بالای 27 تن به شمول نُه زن در ولایت پروان، «مجازات تعزیری» را در ملا عام اجرا کرده است.

پیک‌آفتاب: دادگاه عالی امارت اسلامی با نشر توییتی می‌گوید که 18 مرد و 9 زن در ولایت پروان را به جرم “لواطت، فریب کاری، شاهدی ناحق، جعل‌کاری، خرید و فروش تابلت K، فسق و فجور، فرار از منزل، رهزنی و ارتباط نامشروع» امروز پنچ‌شنبه 17 قوس، در حضور مقامات محلی و مسئولین دادگاه‌های ولایت پروان و در ملا عام در شهر چاریکار مرکز این ولایت شلاق زدند.

دادگاه عالی امارت اسلامی هم‌چنان در توییت دیگری می‌گوید که روز ششم قوس، نیز بالای سه تن به اتهام دزدی در استادیوم ورزشی ولسوالی شرنه ولایت پکتیکا نیز مجازات تعزیری را در ملا عام اجرا کرده است.

این در حالی است که روز گذشته ذبیح‌الله مجاهد، سخنگوی امارت اسلامی گفته بود که «حکم قصاص» دادگاه امارت اسلامی بر یک فرد متهم به قتل، در ولایت فراه و در ملا عام تطبیق شده است.

ذبیح‌الله مجاهد، سخنگوی امارت اسلامی امروز چهارشنبه ۱۶ قوس، با نشر توییتی گفته است که فرد متهم تاجمیر فرزند غلام سرور، باشنده روستای جلواچه از مربوطات ولسوالی انجیل ولایت هرات است و اسامی مصطفی فرزند عبدالرحمان، باشنده روستای گنگ از مربوطات ولسوالی پشت‌کوه ولایت فراه را به ضرب چاقو به قتل رسانده و یک عراده موترسایکل و تلفن مقتول را با خود برده است.

ذبیح‌الله مجاهد: «حکم قصاص» بالای یک مرد متهم به قتل در فراه تطبیق گردید

روز سه‌شنبه 15 قوس، نیز دادگاه عالی امارت اسلامی اعلام کرده بود که بالای یک تن به جرم لواطت در مربوطات ولسوالی کوز کنر ولایت کنر، مجازات تعزیری را در ملا عام اجرا کرده و به وی 39 ضربه شلاق زده‌اند.

حدود و قصاص در کنر؛ یک تن به جرم لواطت در کوز کنر شلاق خورد

             
     

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما: contactus@paikaftab.com
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x