صداقت، دقت و شهروند محوری در خبررسانی

دونالد ترامپ: در انتخابات 2024 کاندیدا هستم

دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین امریکا یک هفته پس از انتخابات میان‌دوره‌ای کانگرس، در میان هوادارنش از ویلای مار-آ-لاگو، اعلان کرد که در انتخابات 2024 کاندیدا خواهد بود.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور پیشین امریکا یک هفته پس از انتخابات میان‌دوره‌ای کانگرس، در میان هوادارنش از ویلای مار-آ-لاگو، اعلان کرد که در انتخابات 2024 کاندیدا خواهد بود.

پیک‌آفتاب: رویترز امروز چهارشنبه 16 نوامبر، از کاندیدا شدن دونالد ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 امریکا خبر داده است. ترامپ در میان هوادارانش در ویلای مار-آ-لاگو در فلوریدا با بیان این موضوع، گفته است: “برگشت دوباره شکوه امریکا از همین لحظه آغاز شد.”

ترامپ در انتخابات سال 2020، سروصدای زیادی را آن‌چه که او تقلب و دزدیدن آرا توسط حکومت دموکرات‌ها می‌خواند، به راه انداخته بود.

این اعلام در حالی صورت می‌گیرد که حزب جمهوری‌خواه در انتخابات میان‌دوره‌ای کانگرس که هفته قبل انجام شد، موفق به پیروزی که توقع داشت، نگردید.

دونالد ترامپ با یادآوری دوره ریاست جمهوری خود گفت: “دو سال قبل ما ملت بزرگی بودیم و به زودی بار دیگر ملت بزرگ خواهیم شد.”

این در حالی است که ترامپ پس از بازرسی ویلایش در شهر فلوریدا، روز سوم سپتمبر، در جمعی از هودارانش در شهر پنسیلوانیا درباره جو بایدن، رئیس جمهور امریکا گفته بود: “بایدن دشمن امریکاست.”

ترامپ: بایدن دشمن امریکاست

ویلای مار-آ-لاگو، که مربوط به خانواده ترامپ می‌شود، روز هشتم اگست، از سوی (FBI) مورد بازرسی قرار گرفته بود. این بازرسی بار دیگر دونالد ترامپ را سرخط رسانه‌ها ساخت.

ویلای ترامپ توسط FBI بررسی شد

دونالد ترامپ؛ مرد خبر ساز، بار دیگر تیتر رسانه‌ها شد

             
     

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما: contactus@paikaftab.com
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x