صداقت، دقت و شهروند محوری در خبررسانی

کار یازده پروژه نیمه‌تمام سال آینده آغاز می‌شود

دفتر معاونیت اقتصادی ریاست الوزرا دی‌روز سه شنبه در خبرنامه‌ای گفته که قرار است سال 1402 کار یازده پروژه نیمه‌تمام در بخش‌های از کشور آغاز گردد و تمام آمادگی‌ها نیز از سوی حکومت در این مورد گرفته شده است.

پیک آفتاب: معاونیت اقتصادی ریاست الوزرا در خبرنامه‌ای گفته، قرار است کار یازده پروژه‌ی که نیمه‌تمام مانده، در سال آینده هجری خورشیدی آغاز گردد.

در خبرنامه‌ای معاونیت اقتصادی ریاست الوزرا آمده است که بودجه مشخص برای این پروژه ها در نظر گرفته شده و کار آن نیز به زودی آغاز خواهد شد.

گفته شده در این نشست اقتصادی ملا عبدالغنی برادر، معاون اقتصادی ریاست الوزرا به وزارت مالیه دستور داده تا در مورد این پروژه‌ها و نیز بودجه مورد نیاز معلومات ارایه کند.

این پروژه‌ها که شامل ‏بند کمال خان، بند شاه‌ وعروس، پروژه بند پاشدان، سرک دوم کابل-لوگر، آسفالت سرک تخار- ورسج، ترمینل و ساحه پارکینگ میدان‌های هوایی خوست و تخار، شبکه آبرسانی شهر قلعه‌ نو و بند بادغیس،پروژه آب آشامیدنی تخته پُل مزار شریف، پروژه ‏آب آشامیدنی شبرغان، پروژه آبرسانی در چهارده شهرک در ولایت‌های گونه گون و ساخت مرکز درمان بیماری سرطان در شفاخانه علی‌آباد می‌باشد.

خبرنامه افزوده که وزارت مالیه نیز اطمینان داده که برای این پروژه‌ها بودجه درنظر گرفته شده و کار آن به‌زودی آغاز می‌شود.

امارت اسلامی در حالی از آغاز کار این پروژه‌ها خبر داده که بیشتر شهروندان کشور از عدم دست‌رسی به آب آشامیدنی، نبود سرک‌های معیاری و سایر مشکلات دیگر سخن می‌زنند.

برخی از باشندگان کشور می‌گویند که متاسفانه در چندین سال گذشته کار بنیادی از سوی حکومت در بخش زیربناها صورت نگرفته است.

امارت اسلامی اما وعده می‌دهد که کار این یازده پروژه به‌زودی آغاز می‌شود و در آینده‌ی نزدیک به پایان خواهد رسید.

             
     

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما: contactus@paikaftab.com
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x