صداقت، دقت و شهروند محوری در خبررسانی

اتاق بازرگانی ایران و افغانستان: ۵۰ درصد شرکت‌های خارجی در ایران متعلق به افغانستانی ها است.

پیک آفتاب:رئیس اتاق بازرگانی ایران و افغانستان«محمود سیادت،» گفت بیش از ۵۰ درصد شرکت‌های خارجی ثبت شده در ایران متعلق به افغانستانی های مقیم در ایران است. آقای سیادت می‌گوید بازرگانان افغان بیش از سه میلیارد دالر در این کشور سرمایه‌گذاری کرده‌اند. به نقل از ایسنا آقای سیادت نوشته است: «امروز بیش از ۵۰ درصد […]

پیک آفتاب:رئیس اتاق بازرگانی ایران و افغانستان«محمود سیادت،» گفت بیش از ۵۰ درصد شرکت‌های خارجی ثبت شده در ایران متعلق به افغانستانی های مقیم در ایران است.

آقای سیادت می‌گوید بازرگانان افغان بیش از سه میلیارد دالر در این کشور سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

به نقل از ایسنا آقای سیادت نوشته است: «امروز بیش از ۵۰ درصد شرکت‌های خارجی که در ایران ثبت شده است، شرکت‌های افغانستانی هستند.» به گفته او «بیشترین سرمایه‌گذاران خارجی در ایران نیز افغانستانی‌ها هستند.»

وی در گفت‌و‌گو ایی با خبرگزاری ایسنا،استفاده از تشکل‌های خصوصی در حوزه تجارت با افغانستان و فعالیت اتاق مشترک بین دو کشور تاکید کرد.

ایشان در  ادامه می‌گوید برای رشد اقتصاد افغانستان و ایران از فعالان اقتصادی افغان حمایت و از توانایی‌های آن‌ها استفاده شود.

رئیس اتاق بازرگانی ایران و افغانستان می افزاید: «ارتباطات و مشکلات افغان‌ها در ایران باید پیگیری شود. آن‌ها بزرگترین سرمایه ما برای آینده ایران در افغانستان هستند.»

 

             
     

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما: contactus@paikaftab.com
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x