صداقت، دقت و شهروند محوری در خبررسانی

وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که ورود ۹۹ مقام کانادایی به خاک خود را ممنوع کرده است

پیک آفتاب: برا اساس گزارش های بدست آمده از خبرگزاری تاس، وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرده است که روسیه در اقدامی متقابل، ورود ۹۹ تبعه کانادایی به خاک این کشور را ممنوع کرده است. در بیانیه وزارت امور خارجه روسیه آمده است: دولت کانادا و نخست وزیراش «جاستین ترودو» برای امتیاز گرفتن از واشنگتن […]

پیک آفتاب:

برا اساس گزارش های بدست آمده از خبرگزاری تاس، وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرده است که روسیه در اقدامی متقابل، ورود ۹۹ تبعه کانادایی به خاک این کشور را ممنوع کرده است.

در بیانیه وزارت امور خارجه روسیه آمده است: دولت کانادا و نخست وزیراش «جاستین ترودو» برای امتیاز گرفتن از واشنگتن در جهت روسیه هراسی فعالیت می‌کنند.

بر اساس این بیانیه، اسامی اعلام شده از شهروندان کانادایی شامل افرادی می‌شود که در جهت نشر و تبلیغات ضد روسی فعالیت می‌کنند.

در این بیانیه آمده است: روسیه نگرش سنتی دوستانه ای نسبت به مردم کانادا داشته و وجوه مشترک زیادی با آنها دارد ولی نخبگان سیاسی فعلی آن کشور را از ملت این کشور متمایز می‌داند.

به نوشته خبرگزاری ریانووستی، همسر جاستین ترودو و همچنین مقامات بلند پایه نظامی این کشور از جمله افرادی هستند که طبق این فرمان ورودشان به خاک روسیه ممنوع شده است.

وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرده بود که به تلافی تحریم‌های کانادا علیه روسیه، ورود ۲۶ مقام ارشد و شهروند کانادایی به خاک خود را ممنوع اعلام کرده است.

             
     

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما: contactus@paikaftab.com
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x