صداقت، دقت و شهروند محوری در خبررسانی

حزب‌الله:لبنان میدان جبران شکست‌های اسرائیل نیست

لبنان میدان جبران شکست‌های اسرائیل نیست و نخواهد بود/ همه اهداف در تیرس راس پهپادهای حزب‌الله می باشد

پیک آفتاب:بر اساس گزارش های بدست آمده از النشره، شیخ «نبیل قاووق»اعلام کرد: کثرت تهدیدهای متوالی اسرائیل نشانه عجز و ضعف است نه قدرت. تهدید و ارعاب در واقعیت شکست دشمن تغییری ایجاد نمی‌کند.

ایشان گفت: تهدیدات اسرائیل نتایج معکوس خواهد داشت، زیرا ترس و وحشت شهرک نشینان در شمال و دیگر مناطق اراضی اشغالی را فرا گرفته است. این تهدیدها اطمینان برای اسرائیلی ها به همراه ندارد، بلکه آنها را در دریای ترس غرق می‌کند.برای دشمن تهدید ایجاد کرده که از شدت ترس به خود می‌لرزند و زمین زیر پای آنها شعله ور می‌شود.

قاووق تاکید می کند: لبنان قوی است و امنیت خود را از هیج کس طلب نمی‌کند. آنچه لبنان را مصون می دارد، قدرت و معادلات و غافلگیری های مقاومت است. موشک‌ها و پهپادهای مقاومت توان رسیدن به اهداف خود را در هر جا که بخواهد داراست. لبنان مکانی برای جبران شکستهای اسرائیل نخواهد بود، بلکه عرصه شکست دشمن صهیونیست و محلی برای پیروزی و بازدارندگی در برابر آن خواهد ماند.

ایشان به جبهه های کمک کننده از لبنان و عراق و یمن اشاره کرد و آن را عامل تثبیت معادلات جدیدی دانست که چهره منطقه را تغییر داده و موضع غزه را از حیث سیاسی و میدانی تقویت کرده است.

براساس گفته های عضو شورای مرکزی حزب الله لبنان ، جبهه پشتیبانی لبنان، موضع مذاکره کنندگان و موضع نظامی میدانی مقاومت در غزه را تقویت کرده است.

قاووق می گوید: دشمن همه قطعنامه های بین المللی را نادیده گرفته اما نمی تواند پهپادها و موشکها، توان و غافلگیری های مقاومت و جبهه های آن در منطقه را نادیده بگیرد و همین موضوع سبب شده که هزاران محاسبه قبل از حمله به لبنان داشته باشد.

عضو شورای مرکزی حزب الله در ادامه با اشاره به شراکت آمریکا در جنایات رژیم صهیونیستی در جنگ علیه نوار غزه، بیان کرد: آمریکا باوجود ادعایش، شریک طولانی شدن جنگ در غزه است و همسویی کاملی با حمله و دشمن صهیونیست دارد.

وی ادامه می گوید: آمریکا به شکل مستقیم برای حمله به یمن همسویی کاملی با اسرائیل دارد. اگر حمایت نظامی و سیاسی آمریکا نبود، جنگ اسرائیل علیه لبنان و نوار غزه تداوم نمی یافت.

             
     

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما: contactus@paikaftab.com
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x