صداقت، دقت و شهروند محوری در خبررسانی

کامالا هریس: پیشنهادات روسیه مستلزم تسلیم شدن کی یف است

پیک آفتاب:به نقل از “تاس”، هریس در کنفرانس اوکراین در سوئیس گفت:ولادیمیر پوتین در “پیشنهادی ارائه کرد. اما او حقیقتا خواستار مذاکره نیست، بلکه پوتین به دنبال تسلیم شدن اوکراین است. ” ایشان ادامه داد: رئیس‌جمهور آمریکا و من به حمایت از اوکراین و تحمیل هزینه‌ها به روسیه ادامه خواهیم داد. براساس گفته های زلنسکی […]

پیک آفتاب:به نقل از “تاس”، هریس در کنفرانس اوکراین در سوئیس گفت:ولادیمیر پوتین در “پیشنهادی ارائه کرد. اما او حقیقتا خواستار مذاکره نیست، بلکه پوتین به دنبال تسلیم شدن اوکراین است. ”

ایشان ادامه داد: رئیس‌جمهور آمریکا و من به حمایت از اوکراین و تحمیل هزینه‌ها به روسیه ادامه خواهیم داد.

براساس گفته های زلنسکی رئیس جمهور اوکراین و واشنگتن دیدگاه مشترکی برای پایان دادن به این درگیری دارند. او افزود که پایان این درگیری باید با حضور و مشارکت اوکراین باشد.

معاون رئیس جمهور آمریکا تاکید کرد: آمریکا در کنار اوکراین نه از جهت دلسوزی، بلکه به این دلیل که به نفع منافع راهبردی ما است، می ایستد.

ولادین پوتین شرایط کشورش برای صلح با اوکراین را بیان کرد و گفت: «برخلاف ادعای غربی‌ها روسیه این جنگ را به عنوان بخشی از یک عملیات نظامی ویژه آغاز نکرده، بلکه این رژیم کی‌یف است که خصومت‌ها را آغاز کرده و ادامه می‌دهد».

رئیس جمهور روسیه در نشستی با کارکنان ارشد وزارت امور خارجه روسیه گفت: در غرب این اصطلاح که روسیه جنگ را در چارچوب یک عملیات نظامی ویژه آغاز کرد و متجاوز است، مدام تکرار می‌شود. من می‌خواهم یک بار دیگر تاکید کنم که روسیه جنگ را آغاز نکرد. این رژیم کی‌یف است که پس از اعلام استقلال بخشی از اوکراین مطابق با قوانین بین المللی، خصومت ها را آغاز کرد و به آنها ادامه داد.

پوتین گفت که روسیه آماده است از خاک اوکراین عقب نشینی کند تا زمینه اجرای صلح فراهم شود.

             
     

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما: contactus@paikaftab.com
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x