صداقت، دقت و شهروند محوری در خبررسانی

بازداشت،دانشجویان حامی فلسطین در دانشگاه استنفورد آمریکا

پیک آفتاب: براساس گزارش های بدست آمده از رویترز، ۱۰ تن از دانشجویان در آخرین روز ترم تابستانی وارد ساختمان شدند و حدود ۵۰ دانشجوی دیگر در حالی که دستان یکدیگر را گرفته بودند، شعار می‌دادند: فلسطین آزاد خواهد شد. گروه «آزادی‌سازی استنفورد» در پستی اینستاگرامی نوشت که تعدادی از دانشجویان دفتر «ریچارد سالر» رئیس دانشگاه […]

پیک آفتاب:

براساس گزارش های بدست آمده از رویترز، ۱۰ تن از دانشجویان در آخرین روز ترم تابستانی وارد ساختمان شدند و حدود ۵۰ دانشجوی دیگر در حالی که دستان یکدیگر را گرفته بودند، شعار می‌دادند: فلسطین آزاد خواهد شد.

گروه «آزادی‌سازی استنفورد» در پستی اینستاگرامی نوشت که تعدادی از دانشجویان دفتر «ریچارد سالر» رئیس دانشگاه استنفورد را تسخیر کرده و خواستار قطع همکاری با شرکت‌هایی شدند که با جنگ اسرائیل در غزه مرتبط هستند.

دانشگاه استنفورد در بیانیه‌ای با بیان اینکه ۱۳ دانشجوی وارد شده به ساختمان محل استقرار دفتر رئیس دانشگاه بازداشت شده‌اند، مدعی شد: خسارات زیادی به قسمت‌های داخلی و خارجی ساختمان وارد شده است.

در ماه‌های اخیر جنبش دانشجویی گسترده‌ای در آمریکا و اروپا در حمایت از فلسطین به راه افتاده و پلیس تعداد زیادی از آنها را بازداشت کرده است.

             
     

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما: contactus@paikaftab.com
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x