صداقت، دقت و شهروند محوری در خبررسانی

واکنش حبیب‌الرحمن حکمتیار به سخنان امارت اسلامی

پیک آفتاب: حبیب‌الرحمن حکمتیار«پسر گلبدین حکمتیار» در واکنش به اظهارات وزیر عدلیه امارت اسلامی گفته است که بسیاری از رژیم‌های قبلی علیه حزب اسلامی بودند اما این حزب به جای ناپدید شدن، قوی‌تر از گذشته قد بلند کرده است. حبیب‌الرحمن حکمتیار گفت حزب اسلامی با سخنرانی کسی منحل و فراموش نخواهد شد. وزیر عدلیه امارت اسلامی […]

پیک آفتاب: حبیب‌الرحمن حکمتیار«پسر گلبدین حکمتیار» در واکنش به اظهارات وزیر عدلیه امارت اسلامی گفته است که بسیاری از رژیم‌های قبلی علیه حزب اسلامی بودند اما این حزب به جای ناپدید شدن، قوی‌تر از گذشته قد بلند کرده است. حبیب‌الرحمن حکمتیار گفت حزب اسلامی با سخنرانی کسی منحل و فراموش نخواهد شد.

وزیر عدلیه امارت اسلامی روز شنبه«۱۱حمل» به گلبدین حکمتیار، رهبر حزب اسلامی هشدار داد که نام بردن از حزب سیاسی در افغانستان تحت کنترول امارت اسلامی «جرم» محسوب می‌شود. عبدالحکیم شرعی در بیانیه ایی گفت که در حکومت امارت اسلامی احزاب جایگاه قانونی ندارند.

حبیب‌الرحمن حکمتیار«پسر گلبدین حکمتیار»در واکنش به این اظهارات وزیر امارت اسلامی به او توصیه کرد که از گذشته بیاموزد. وی گفت: «کسانی را که دیروز مردم قبول نداشتند، اما امروز حاکم شده‌اند. خدا می‌داند فردا چه خواهد شد.»

وی به سخنرانی روز شنبه وزیر عدلیه امارت اسلامی اشاره کرد و گفت: «حزب (اسلامی) با سخنان هیچکس فراموش و منحل نخواهد شد. زیرا حزب ستون فقرات جهاد علیه شوروی بود و آدرس بیوه‌ها، یتیمان، شهدا و قهرمانان است.»

             
     

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
تماس با ما: contactus@paikaftab.com
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x