صداقت، دقت و شهروند محوری در خبررسانی

کمک‌های بشردوستانه‌ای قزاقستان با مردم افغانستان

یرجان قاضی‌خان، نماینده ویژه رئیس‌جمهور قزاقستان در دیدار با ملا برادر معاون نخست وزیر طالبان روی کمک‌های بشردوستانه‌ای کشورش با مردم افغانستان تاکید کرد. این دیدار پیش از چاشت امروز در دفتر معاون نخست وزیر طالبان صورت گرفته است. پیک‌آفتاب: احمدالله واثق از سخنگویان طالبان در حساب توییتر خود نوشته که نماینده ویژه رییس جمهوری […]

یرجان قاضی‌خان، نماینده ویژه رئیس‌جمهور قزاقستان در دیدار با ملا برادر معاون نخست وزیر طالبان روی کمک‌های بشردوستانه‌ای کشورش با مردم افغانستان تاکید کرد. این دیدار پیش از چاشت امروز در دفتر معاون نخست وزیر طالبان صورت گرفته است.

پیک‌آفتاب: احمدالله واثق از سخنگویان طالبان در حساب توییتر خود نوشته که نماینده ویژه رییس جمهوری قزاقستان و ملا عبدالغنی برادر معاون نخست وزیر امارت اسلامی در مورد روابط دو جانبه و کمک‌های بشردوستانه آلماتا با مردم افغانستان گفتگو کرده‌اند.

پیشتر وزارت خارجه قراقستان با نشر اعلامیه‌ای گفته بود که «یرجان قاضی‌خان»، نماینده ویژه رئیس‌جمهور این کشور در امور همکاری‌های بین‌المللی، صبح امروز وارد کابل شده و قرار است درباره ارائه کمک‌های بشردوستانه به مردم افغانستان با مقامات طالبان گفتگو کند. وزارت خارجه قزاقستان همچنین تاکید کرده بود که این کشور می‌خواهد با سازمان ملل متحد در زمینه گسترش بیشتر کمک‌های بشردوستانه به مردم افغانستان همکاری کند.

نماینده ویژه رئیس‌جمهور قزاقستان وارد کابل شد

             
     

0 0 رای ها
رأی دهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها